fbpx

לכלב שלך יש מח במעיים


לכלב שלך יש מח במעיים

ברצינות, לכלב שלך יש מח במערכת העיכול. גם לך.  במחקר מעניין שקראתי לאחרונה דיברו על כך שיש מערכת עצבים במעיים, יש בה כ 100 מיליון עצבים ומטרתה לחבר בין העולם החיצוני לפנימי, אם אפשר להגיד במילים פשוטות.

running dogמסתבר שמערכת העצבים הזו מקושרת ישירות למצב הרוח של הכלב. כלומר מערכת העיכול והמצב הרגשי של הכלב מחוברים באופן ישיר כך שהגוף יקח בהתאם החלטות לגבי ההתנהגויות. זה חשוב ומשפיע על החיים של הכלב. דעו ש "אוכל מנחם" באמת מנחם. יש מזונות שבאמת גורמים לתחושה טובה, רגועה ומפחיתה סטרס. מחקרים מראים שמה שכלבים ואנשים אוכלים, משפיע ישירות על מצב הרוח שלהם.

כאן אני רוצה לשאול את כל מי שהגיע לכאן שאלה אחת גדולה, אחרי שפגשתי כל כך הרבה כלבים וחתולים כמטופלים שלי, שיש להם בעיות במערכת העיכול ובעיות רגשיות והתנהגותיות יחד.

לכמה מכם יש כלב שסובל מבעיה במערכת העיכול וגם בעיה התנהגותית או רגשית ובמיוחד פחד כל שהוא?

גרייס היא דוגמה מצוינת: היא הגיעה אלי כגורה צעירה עם שלשול, פחד מכלבים אחרים ורגישות יתר לרעשים.  הטיפול שלי כלל הכנת פורמולה של צמחי מרפא שהתאמתי במיוחד עבורה והעברתי אותה למזון, שבשפת הרפואה הסינית נחשב מקרר. במקרה הזה לא היה צורך לשלב טיפול בדיקור סיני.

היא מרגישה מצוין, אחרי טיפול קצר, מערכת העיכול כבר התאזנה, גרייס הפסיקה לשלשל והטיפול המשיך בשיתוף פעולה עם מאלף כלבים, כדי להתייחס גם לפן הרגשי התנהגותי.

אז מה איתכם? נתקלתם בבעיה כזו אצל כלב שלכם או כלב של חברים? שמתם לב לאיזה שהוא קשר בין שני הדברים? תכתבו לי, אני רוצה לקבל מכם פידבקים, שאלות וסיפורים.

עוד סיפור מהקליניקה שלי והפעם על חתול דווקא. מישקה החתול המתוק הזה, סבל במשך שנה שלמה משלשול והקאה. הוא היה משלשל בכל הבית מכיון שלא הצליח להתאפק ולא הספיק להגיע לארגז הצרכים שלו. הוא היה עצוב והמשפחה היתה מתוסכלת מטיפול ממושך באנטיביוטיקה ותרופות שונות שלא הועילו. במקרה שלו נתתי פורמולה של צמחי מרפא ותוך שבועיים שלושה הוא חזר לתפקוד תקין! הבעיה נעלמה כלא היתה. כאן תוכלו לראות מה מספרת גל, אמא שלו:
********************************************************************

"החתול/תינוק הכי מתוק ויפה בעולם! אלא שמהיום שאימצנו אותו בגיל כמה חודשים מ-s.o.s מישקה התחיל לשלשל ולהקיא לתקופות ארוכות, באופן חמור ביותר….

1053528 10151270717454364 1586814132 o 300x225 לקוחות ממליצים

פנינו לוטרינרים, עשינו בדיקות דם, אולטרסאוד, רנטגן, ניסינו סטרואידים בכמויות גדולות ואפילו הגענו לאשפוז בן 5 ימים בבית דגן, שלא רק שעלה הון תועפות, אלא אימלל את מישקה ביותר ולא העלה דבר…:(((

היינו כבר מיואשים לחלוטין…ואז חברה המליצה לי על אורלי וחשבתי לעצמי שאין מה להפסיד!

פגישה אחת, מספר טלפונים ותוספת מזון אבקתית צמחית- זה כל מה שלקח כדי להפסיק את השלשולים, הבחילות והסיוט של מישקה!!!! ירדנו מכל התרופות והסטרואידים שהרסו את גופו ולא הועילו ועברנו לאבקת קסם של אורלי :))))) צמחי וטבעי לגמרי, הדבר הזה שינה את חיינו, הפסיק את הסבל של המתוק שלי והכניס כל כך הרבה שלווה סוף סוף, כשאנחנו לא מודאגים כל הזמן…. אורלי- תודה ענקית על הטיפול והדאגה….בפעם הבאה שתהיה בעיה (טפו טפו טפו) אנחנו מדלגים על הוטרינרים ובאים ישר אליך :)))" גל זוהר בר

*********************************************************************

אז קדימה,  אני רוצה לקבל פידבקים שלכם, שאלות וסיפורים מהחיים שם הכלב והחתול שלכם.
כתבו לי כאן למטה.

רק בריאות,

אורלי

 

זו ההזדמנות שלכם לקבל במתנה את סדרת הסרטונים שלי "תרופות סבתא לכלב" 

רק לנרשמים לרשימת התפוצה הפרטית שלי!

eplace בניית אתרים